کتاب های منتشر شده ایسپا به مناسبت هفته کتاب، الکترونیکی عرضه شد
کتاب های منتشر شده ایسپا به مناسبت هفته کتاب، الکترونیکی عرضه شد
چهار شنبه, 07 آذر,1397

کتاب های منتشر شده ایسپا به مناسبت هفته کتاب، الکترونیکی عرضه شد

به گزارش روابط عمومی ایسپا، به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی کلیه کتاب های منتشر شده توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در فروشگاه مجازی تارنمای ایسپا قرار گرفت.

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به عنوان یکی از موسسات تحقیقاتی در زمینه علوم اجتماعی و پژوهش های پیمایشی و نظرسنجی، سیاست انتشار و توزیع داده ها، اطلاعات و گزارش های پژوهشی خود را وجهه همت قرار داده است. از همین رو کلیه کتاب های منتشر شده توسط ایسپا به همراه گزارش پیمایش های انجام شده در فروشگاه مجازی تارنمای ایسپا بارگذاری شده است تا اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه علوم اجتماعی بتوانند با مراجعه به تارنمای این مرکز محصولات ایسپا از قبیل کتاب ها، گزارش ها و پرسشنامه ها در حوزه نظرسنجی و مطالعات افکارعمومی را خریداری کنند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir