چالش موبایلی خانواده های آمریکایی
چالش موبایلی خانواده های آمریکایی
الأربعاء, 26 سبتمبر,2018

چالش موبایلی خانواده های آمریکایی

به گزارش روابط عمومی ایسپا به نقل از مرکز تحقیقاتی  پیو(Pew)، 54 درصد جوانان آمریکایی بیشتر اوقات خود را با تلفن های همراه  سپری می کنند. 72 درصد نیز غالبا پیام تلفن همراه خود را به محض  بیدار شدن از خواب مشاهده می کنند. در این تحقیق 72 درصد والدین جوانان اظهار کرده اند که جوانانشان در گفت و گوهای شخصی توسط گوشی های همراه، حواس پرت شده اند.

اما والدین جوانان نیز با چنین چالشی نیز  روبرو هستند.

36 درصد والدین می گویند اکثر اوقات خود را با تلفن های همراه سپری می کنند. 57 درصد نیز می گویند غالبا و یا گاهی اوقات پیام های گوشی همراه خود را به محض بیدار شدن از خواب مشاهده  می کنند. همچنین 51 درصد جوانان معتقدند والدین شان در مکالمات شخصی توسط گوشی همراه، حواس پرت شده اند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir