کتابچه راهنمای مدیریت سایت ایسپا
کتابچه راهنمای مدیریت سایت ایسپا
19 اردیبهشت ,1390

این کتابچه بمنظور سهولت استفاده از سایت جدید ایسپا بعنوان امکان نوینی برای توسعه ارتباطات شعب ایسپا در استان ها و دفتر مرکزی در تهران از یکسو و معرفی توانمندی های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به مراکز و سازمان های گوناگون خصوصی و غیرخصوصی از دیگر سو تهیه و ارائه می گردد.
واقعیت آن است که بهره مندی حداکثری از امکانات تهیه شده در سایت جدید ایسپا به حدی سهل و ساده است که آماده سازی و تدوین کتابچه ای بدین منظور چندان ضروری نبود، لکن به دلیل برخی تغییر و تحولات در مدیریت های شعب استانی در سراسر کشور که گهگاه موجب بروز اشکالاتی در تداوم تعاملات می شود و همچنین لزوم مستندسازی فعالیت های سازمان به عنوان یکی از وظایف جدی روابط عمومی ها، این کتابچه تنظیم و در اختیار مدیران اجرایی ایسپا در شعب استانی سراسر کشور قرار می گیرد.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir