آموزش مقدماتی CsPro 2.4
آموزش مقدماتی CsPro 2.4
19 اردیبهشت ,1390

نرم افزار CsPro (The Census and Survay Processing) به معنای سیستم پردازش آمار پیمایش ابزاری برای وارد کردن، ویرایش و جدول‌بندی داده‌های حاصل از طرح‌های پژوهشی و آماری است. این نرم‌افزار قابلیت دریافت کدهای وارده شده با محدودیت کنترلی و همچنین ورود اطلاعات با کمترین خطای ممکن را دارد. کاربر باید آگاه باشد با درنظر گرفتن نکات کلیدی پرسشنامه و ذخیره کردن داده‌هایی که از اهم آنها با خبر است بتواند در اجرای برنامه، کدبندی و کدگذاری سوال‌ها به هدف نهایی برسد.
اگر چه نکات کلیدی نرم‌افزار خود به میزان دقت کاربر توجه دارد اما شناسه‌ای که به نرم‌افزار داده می‌شود می‌تواند عمده‌ای از اشکالات و خطاها را مشهود و در حد امکان محدود کند.
منوهای نرم‌افزار CsPro در قالب‌های متفاوت توضیح داده شده است که برای آگاهی از آنها می‌توانید به منوی help آن مراجعه کنید.
هدف از تنظیم این متن آشنایی با کاربرد، فواید و آموزش نرم افزار CsPro است، توجه به نکات گفته شده می تواند قابلیت‌های آن را مشهود نماید.
در صورتی که تا به حال از نرم‌افزار CsPro استفاده نکرده‌اید، می‌توانید به راهنمای برنامه مراجعه کنید. این صفحه حاوی یک نوشته است که به شما آموزش کلی از قابلیت‌های CsPro خواهد داد.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir